Svěřte náročný a zodpovědný úkol správy SVJ do rukou advokátů specializovaných na SVJ a BD. Žijte v domě, který bezproblémově funguje a ve kterém hodnota vašeho bytu stoupá.
Chcete,

  • aby váš dům fungoval bez zbytečných dohadů na shromážděních?
  • aby peníze, které si společně naspoříte, skutečně zvelebily celý dům?
  • aby dům spravovali skuteční profesionálové, tzn. odborníci s patřičným vzděláním, zkušenostmi, ale i s pojištěním, a vy sami je v pozici kontrolní komise „pouze” kontrolovali?
  • mít snadný a transparentní přistup k veškerým podkladům týkajících se správy domu, které budou transparentní a pochopitelné?

HLEDÁTE NOVÉHO SPRÁVCE VAŠEHO SVJ NEBO BD?
ZJISTĚTE VÍCE O SLUŽBĚ PARAGRAFS HNED.

Paragrafs je služba správy bytových domů od advokátů specializovaných na SVJ a BD. Věříme, že transparentní způsob práce, který nadevše ctí právní normy, nepřijímá provize od nastrčených dodavatelů a rozumí zákonům a novelám bude pro každé SVJ a BD velkým přínosem. Jsme plně připraveni být vám odborným, specializovaným průvodcem.

Se správou od Paragrafs získáte:

SPRÁVA ZÁSADNĚ DLE ZÁKONŮ A VYHLÁŠEK

Správu domů v Paragrafs zajišťují advokáti, kteří se na SVJ a BD specializují. Znění příslušných zákonů a nejnovějších judikatur je základem jejich práce. Sledují zákonné novinky a jako profesionálové svého oboru jim rozumí a dokáží je uvést do praxe.

SPRÁVA BEZ SPEKULACÍ A CHYB

Máte-li nám důvěřovat, chceme, abyste tomu co děláme, rozuměli. Správě od Paragrafs rozumět budete. Všechny kroky jsou vždy transparentní, srozumitelné a dle aktuálních zákonných nařízení.

ŽÁDNÉ ODMĚNY NEBO PROVIZE OD DODAVATELŮ

Cílem výběrového řízení je vaše spokojenost s výsledkem. Umíme vám doporučit prověřené dodavatele, stejně jako uzavřít dobrou smlouvu s tím, kterého si vyberete vy. Zakládáme si na férovosti jako na jednom ze stavebních kamenů dlouhodobé úspěšné spolupráce.

CENY OD 119,- NA ÚČETNÍ JEDNOTKU

Zvolte si správu na míru vašemu domu. Vybírejte ze 3 balíčků podle vašich požadavků a potřeb. Každý odpovídá jinému rozsahu služeb. Cena za jednotku je v každém balíčku konečná v rámci definovaných služeb.

Chcete vědět více?

Zeptejte se nás, ozveme se Vám
hned jak to bude možné.

© 2018 Paragrafs s.r.o. – Všechna práva vyhrazena