Příjmeme
spolupracovníky

Hledáme do našeho týmu nové posily!

Společnost PARAGRAFS – správa SVJ a BD od advokátů přijme do svého týmu osobu, která se nebojí nových výzev. Je schopna a ochotna pracovat v rozvíjející se společnosti, kde si po zapracování, vytvoří a bude řídit vlastní tým spolupracovníků.

Právě teď hledáme spolupracovníky na pozici

Hlavní účetní pro správu nemovitostí SVJ a BD

Pracovní náplň

  • celkovou správu svěřených subjektů (SVJ a BD)
  • účtování faktur, bankovních výpisů, pokladny
  • evidence zálohových plateb od členů, roční provedení vyúčtování a vypořádání přeplatků a nedoplatků,
  • vedení evidence nákladů na provoz bytového domu
  • kontrola dodavatelských faktur a kontrola jejich úhrady,
  • komunikace s klienty a samostatné řešení požadavků
  • vedení korespondence a spisové agendy, archivace dokumentů
  • obsluha bankovních účtů
  • obsluha a účtování SIPO
  • mzdová agenda v souvislosti s SVJ(odměny členů výborů SVJ)
  • roční závěrky, inventarizace účtů
  • vedení daní (z nemovitostí, z nabytí, daně ze mzdy)
  • zpracování daňových přiznání za SVJ
  • rekonstrukce účetnictví od svěřených subjektů (za minulé období)
  • nastavení účetnictví nových subjektů
  • evidence dluhů, komunikace s právním oddělením
  • vyúčtování služeb pro SVJ
  • jednání s představiteli výborů
  • příprava podkladů pro shromáždění

Požadujeme

  • SŠ,VŠ ekonomického směru
  • praxe v oblasti vedení účetnictví SVJ a BD
  • orientace v účetních standardech a legislativě
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • znalost práce na PC – MS Office, Účetní software

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • pracovní smlouva dle domluvy na HPP, IČO
  • odpovídající fin. ohodnocení
  • samostatnou, odpovědnou práci v přátelském kolektivu
  • pracoviště v centru Prahy

Vedlejší účetní pro správu nemovitostí SVJ a BD

  • celková správa svěřených subjektů (SVJ a BD)

Požadujeme

  • praxe vedení účetnictví SVJ a BD

Nabízíme

Paragrafs kariéra šipka

V případě, že vás nabízená pozice zaujala, volejte 228 226 111, nebo zašlete svůj životopis s průvodním dopisem a referencemi, na kontakt@paragrafs.cz .

+420 228 226 111

Chcete vědět více?

Zeptejte se nás, ozveme se Vám
hned jak to bude možné.